Подробнее о Клавиатура Asus N56
Андрей
11 ноября 2020

Клавиатура сломалась и нужно было заменить. Купили тут, довольно хорошая, качественная и крепкая, цена отличная. Печатать удобно и комфортно. Покупкой доволен.

Подробнее о Аккумулятор Gateway T-6842
Павло
11 ноября 2020

Замовив собі акумулятор для Gateway T-6842, прийшов швидко, на протязі 3 днів. Якість нормальна, запакований надійно, прийшов разом з гарантією, акумулятор працює до 5 годин, ціна адекватна)

Подробнее о Зарядное устройство Lenovo B570e
Артур
11 ноября 2020

Працює чудово, особливо не гріється, взагалі все в порядку, немає проблем по роботі, кабель оптимальної довжини, якісна збірка, швидкість зарядки хороша, і ноутбук почувається відмінно.

Подробнее о Жесткий диск Toshiba Satellite X200-25H
Артур
11 ноября 2020

Відмінно встановлюється в корпус, швидко працює, перевірка не показала жодного битого кластера, досить тихий. Уже більше року, політ нормальний. Досить швидкий. Задоволен повністю!

Подробнее о Жесткий диск Dell Vostro 7590
Ілля
11 ноября 2020

Дуже сподобалось співвідношення ціна-якість. Я не сильно розбираюсь у комп'ютерах, але цей вінчестер, в порівнянні з тим, який був у мене раніше, просто літає. Все відкривається швидко, не шумить (знову ж таки в порівнянні з тим, який був) Магазин рекомендую.

Подробнее о Жесткий диск Dell XPS L702X 2-SODIMMs
Максим
11 ноября 2020

Швидкий жорсткий диск - вважаю що він, достатній для комфортної роботи не тільки як системний інструмент, але і як швидкий і надійний для системи. Магазином задоволен і продукцією також!

Подробнее о Жесткий диск Medion Erazer X6815
Андрій
11 ноября 2020

Маю свою майстерню,і постійно замовляю саме тут, співпрацюю з вами вже два роки( зараз вирішив відгук написати) Всі комплектуючі якісні, продавці добре орінтуються у товарі. завжди тебе нададуть відповіді. Я і надалі користуюсь вашими послугами.

Подробнее о Жесткий диск Toshiba Tecra Z50-ASMBN22
Михаил
11 ноября 2020

Давно планировал себе купить новый жесткий диск на Toshiba Tecra Z50-ASMBN22. Хорошая жестянка для ноутбуков за свои деньги,на любой обьем памяти в зависимости от желания

Подробнее о Клавиатура LG E200
Станіслав
11 ноября 2020

Хороша недорга клавіатура. Повністю підійшла під мій ноутбук. Магазин зателефонував швидко і прийняв замовлення. Через два дні я вже юзав її . Магазин рекомендую, дуже непогані ціні на всі комплектуючі.

Подробнее о Матрица Sony VAIO VPC-EB3J0E/WI
Дмитро
11 ноября 2020

Дякую вашим менеджерам за допомогу, допомогли підібрати під мою модель ноуту. А тепер декілька слів о самій матриці. Не блимкотить, широкий кут огляду, комфортно дивитись під різними кутами, дуже насичені кольори, зображення чіткоє, не пливе. Значно кращє ніж була попередня. Дякую!

Подробнее о Аккумулятор HP ProBook 6450b
Святослав
11 ноября 2020

Покупал аккумулятор на зето.юа. Сразу скажу пока выбрал нужную модель, полчаса прошло, классификатор по емкости,цене по типу, глаза разбегаются. Сам аккумулятор годный, легенький по весу, хорошая емкость,надеюсь прослужит долго_)

Подробнее о Клавиатура Acer Aspire 5560
Владимир
11 ноября 2020

Нет выпирающих кнопок, легко нажимается и удобная. жаль конечно, что нет небольшой подсветки, но за свою цену просто топ!Рекомендкю

Подробнее о Клавиатура Acer Aspire 5560
Дмитрий
11 ноября 2020

Клавиатура на моем любимом ноутбуке служит верой и правдой достаточно долго. Работает безупречно. Поэтому покупка новой и не планируется. Отличный отклик клавиш.Рекомендую

Подробнее о Жесткий диск Toshiba Tecra Z50-D-112
Руслан
11 ноября 2020

Просто клас, я дуже і дуже задоволен, тепер мій ноут літає! Відновив свій hdd і покращєння стали одразу помітнішими. Дякую менеджерам надали розвернутої консультації. Все підійшло, все працює.

Подробнее о Зарядное устройство Asus X54L
Олексій
11 ноября 2020

Потрохи відновлюю свій asus, замовив зарядний пристрій у вашому магазині. Відправочку зробили наступного дня. Зарядка як зарядка, головне підійшла. Магазину дякую за швидке реагування.

Подробнее о Матрица Samsung NP880Z5E-X02CA
Антонєнко Віктор
11 ноября 2020

У сервісі сказали що потрібна заміна матриці. Замовив у вас. Сподобалось, що кут огляду у такій матриці доволі широкий і однаково зручно дивитись під різними кутами на екран. Якість зображення теж подобається. Повністю мені підійшла.

Подробнее о Оперативная память HP TouchSmart tx2z
Владислав
11 ноября 2020

Память как память. Стоит в рабочем ноуте и Работает прекрасно уже более года, проблем с ней никаких не возникало. Купил себе на 2 GB и оситался полностью доволен,спасибо!

Подробнее о Матрица Lenovo G555
Anastasia
11 ноября 2020

Спасибо сотрудникам магазина за хорошую работу. Без них я бы не смогда би сама подобрать матрицу,Заказ быстро и точно был оформлен и доставлен. Магазин которому реально стоит доверять Замечательный магазин в котором достаточно часто совершаю покупки