Як підібрати акумулятор для ноутбука Apple

Якщо ви хочете вибрати хороший акумулятор для свого ноутбука Apple, тоді вам буде потрібно знати повну назву моделі свого ноутбука або парт номер акумулятора. У цій статті ми розповімо, як саме знайти модель ноутбука і парт номер акумулятора.

Як визначити номер моделі MacBook

Є два способи:
  • Дізнатися модель в macOS за допомогою «меню Apple». Для цього вам потрібно натиснути на значок «Apple» в лівому верхенм кутку, у вас повинно з'явиться меню. Натисніть на осередок «Про це комп'ютері» або «Про це Mac», після цього у вас з'явиться вся інформація щодо вашого ноутбука.
  • Також ви можете знайти серійний номер ноутбука надрукований на нижній панелі, поруч з маркуванням про відповідність стандартам. Для цього вам буде потрібно перевернути ноутбук і знайти надруковані букви з цифрами. У деяких моделях там ще і вказано номер моделі.

Пошук моделі в про це Mac         Модель ноутбука в задній частині  

Де шукати парт номер акумулятора MacBook?

Вам буде потрібно перевернути ноутбук MacBook і на лицьовій стороні акумулятора ви зможете знайти цифри (він може виглядати таким чином на моделях Macbook Air «A1390»).
Акумулятор ноутбука Apple
Після того, як ви змогли знайти парт-номер або модель ноутбука, то справа залишилася за малим - купити акумулятор Macbook. На сайті «Zeto.ua» досить багато категорій, все рознесено по своїм місцям, легко можна зорієнтуватися. Також на сайті присутні консультанти, які передзвонюють протягом 5-10 хвилин, ми намагаємося максимально швидко зв'язатися з нашими клієнтами. Тому ви завжди зможете задати своє питання в телефонному режимі, і ваша батарея Macbook для ноутбука буде у вас вже через пару днів. Вам не варто переживати, що акумулятор може вийти з ладу вже через місяць, тому що на кожен товар є гарантійний талон.
Остання зміна: 26.02.2021