Вибираємо ноутбук

Ви вирішили замінити свій перевірений роками комп'ютер на ноутбук? Для того щоб це зробити, ви повинні добре розбиратися в техніці. Отже, на які ж дрібниці варто звернути увагу, щоб вибрати дійсно гідний гаджет.

Перш за все, потрібно визначитися з сумою, яку ви готові витратити на покупку ноутбука. Якщо Ваш бюджет обмежений, то варто вибирати ноутбук не сильно відомого виробника, це зовсім не означає, що він буде на порядок гірше. Ні, вся різниця полягає в найменуванні, тобто в бренд. Однак, в такому випадку варто поцікавитися у продавця списком обладнання, яке є в ноутбуці, а також наявністю драйверів до них на сайті виробника цього самого обладнання. Розміри блоку живлення, і які до нього йдуть кабелю, так як деякі виробники використовують нестандартні мережеві кабелі, заміну якому буде знайти вкрай важко!

Далі можливий стандартний список питань. Матове або ж глянсове покриття матриці? Не всім подобається матове покриття, так само, як і глянсове. Також важливий і розмір дисплея. Також важливий і розмір дисплея. Ви можете вибрати мінімальний розмір, тим самим забезпечивши себе портативної моделлю, або ж придбати ноутбук з діагоналлю від 15,6 дюймів - він буде зручний для роботи, а також для просмот фільмів.

Наявність кнопок Bluetooth і Wi-Fi ніяк не означає їх наявність! Такі наклейки можуть бути ідентичні для всієї лінійки, але саме в цій моделі можуть бути відсутніми.

Немаловажне питання стосується оперативної пам'яті. Чи буде можливість додати її без заміни вже встановленої?

Зверніть свою увагу на динаміки, в ноутбуках, часто, звук - не є перевагою, проте бувають і вкрай важкі випадки, коли звук тихий, не дивлячись на те, що встановлений на максимум, або ж при роботі на середній гучності все хрипить і тріщить.

Не варто забувати про процесор. Важливо, щоб це був процесор фірми Intel, він забезпечить тривалу і якісну роботу вашого ноутбука.

Поговоримо також і про акумуляторах. Новий ноутбук повинен тримати заряд, в залежності від моделі, в середньому близько 4-5 годин. Часто виробники вимірюють час роботи ноутбука при мінімальних навантаженнях, тоді ці цифри вище.

Якщо ви купуєте ноутбук від брендового виробника, то тут все набагато простіше. Необхідно ознайомитися з відгуками на різних форумах. Як правило, там вказані часті поломки тієї чи іншої моделі.  

Сподіваємося, що Вам допоможуть наші поради при виборі ноутбука!

Остання зміна: 09.03.2021