Чому блок живлення почав пищати?

Блок живлення одна з найважливіших комплектуючих ноутбука, вона не тільки відповідає за підзарядку батареї, але ще і перетворює напругу мережі в необхідний показник для ноутбука. Також, адаптер перший приймає на себе удар при будь-яких збоях в мережі, і не дає перегоріти вашому дорогоцінному ноутбука. Погодьтеся, що коли барахлить настільки важливий пристрій, важливо вчасно визначити в чому причина, і по можливості її усунути. Причин по яким може пищати блок живлення кілька:

  1. Неполадки в електромережі. Якщо у джерела живлення до якого підключений ноутбук виникли проблеми, наприклад перепади напруги, то вони можуть викликати певні проблеми в роботі блоку живлення, які будуть давати про себе знати через неприємний писк. Для перевірки, спробуйте підключитися до різних розеток в будинку, щоб зрозуміти проблема полягає в адаптері або електриці.
  2. Проблема знаходиться всередині блоку живлення. Зарядний пристрій може видавати такий неприємний звук якщо ослаблені з'єднання внутрішніх компонентів.
  3. Проблеми пов'язані з виробництвом зарядного пристрою. Можливо, ви спочатку придбали зарядний виготовлено з неякісних матеріалів або були допущені помилки при складанні (таке, може статися з будь-яким виробником, навіть з найвідомішими). Якщо ви помітили писк при підключенні відразу після покупки, зверніться в сервісний центр по гарантії і вам його скоріше за все замінять або полагодять після діагностики.
  4. Проблема з ланцюгом. Блок живлення пищить, якщо він підключений до батареї з не відповідними показниками (практично всі показники повинні відповідати, крім потужності, вона може бути більше). Така проблема виникає у користувачів які, помилково придбали не сумісний адаптер. Будьте уважні коли вибираєте новий блок живлення, так як він може серйозно вплинути на роботу всього ноутбука.

Як вирішити дану проблему?

Якщо незважаючи на неприємний звук видаваний пристрій, немає ніяких проблем, то є акумулятор заряджається і ви не бачите ніяких збоїв, то нічого страшного не станеться, і ви можете продовжувати користуватися, але якщо у вас є якісь сумніви, то віднесіть його в сервісний центр. У випадках коли присутні скачки в напрузі (при підключенні до інших розетки навіть в іншій будівлі), то готуйтесь до того, що потрібно буде замінити старий блок живлення, який пищить на новий, так як лагодити його буде досить дорого. Звичайно, ви можете спробувати зробити це самостійно, але така процедура вимагає певних знань і навичок. Вартість нового блоку живлення найчастіше не перевищує вартості ремонту, тому, багато хто воліє його просто замінити. Наш інтернет-магазин «Zeto.ua »пропонує великий вибір блоків живлення з гарантією для всіх популярних моделей ноутбуків. У нас ви зможете придбати якісне і надійне пристрій, що прослужи довгої і чистої роботою.

Пам'ятайте, що використання блоку живлення зі збоями в роботі або сумісного пристрою може призвести до загальної поломки ноутбука. Перед тим, як купити зарядку краще проконсультуйтеся з фахівцями нашого магазину, у них великий досвід в підборі комплектуючих.

Остання зміна: 05.03.2021