Комплектуючі для ноутбука Asus

Історія компанії Asus почалася ще в 1989 році. Безсумнівно, це досить молода компанія, проте встигла заявити про себе на світовому ринку, мало того, за станом на 2013 рік вона входить до п'ятірки найбільших виробників. Головний офіс компанії знаходиться на Тайвані, зараз, звичайно, нікого не здивуєш тим, що саме там розташовано безліч підприємств по виготовленню електроніки, проте в той час це було далеко не так. Виробництво електротехніки взагалі не цінувалося, відповідно це не давало можливості вийти на світовий ринок. Компанія Asus стала відомою завдяки виробництву материнських плат, буквально через кілька років, з моменту заснування корпорації, плати саме цього бренду стояли в кожному персональному комп'ютері. Зараз же фірма займається виробництвом комп'ютерів, ноутбуків і, звичайно, комплектуючих до них. 

Висока окупність продукції Asus говорить лише про її високу якість, проте, ніщо в цьому світі не вічне і приходить час, коли та чи інша деталь стає несправної. Природно, що купувати новий ноутбук через поломки, скажімо, клавіатури не логічно. Більш раціонально буде замінити пошкоджену деталь. Саме в нашому інтернет-магазині ви зможете придбати деталі для ноутбуків Asus.

Ми раді запропонувати вам наступні запчастини:

  • екран (матриця);
  • клавіатура;
  • акумулятор;
  • блок живлення (зарядний пристрій).

Пам'ятайте про те, що наші сервіс-менеджери допоможуть вам у виборі комплектуючих для ноутбуків Asus, а також дадуть відповідь на будь-які, що цікавлять вас, питання. 

Для більш складного ремонту, такого як заміна відеочіпа, північного або південного моста, шим регулятор напруги, шим контролера вам понадабятся спеціальне обладнання і необхідні мікросхеми.

 

Остання зміна: 05.05.2021