Зарядний пристрій HP Omen 17-AP012UR
  • Код : kod1123804/17449
  • Задати питання про товар
Невірний номер!
Характеристика Значення
Сила струму
16.9A
Потужність
330W
Напруга
19.5V
Штекер
7.4x5.0
Код товару 1123804/17449
Разом дешевше
Змінити деталь комплекту
Блок живлення HP OMEN
                                                    17-AP012UR Блок живлення
HP OMEN 17-AP012UR
( 16.9A / 330W / 19.5V / 7.4x5.0 )
Змінити деталь комплекту
Матриця<br>HP OMEN 17-AP012UR Матриця
HP OMEN 17-AP012UR
( 30pin(eDp) / LED / 1920x1080 / FHD / 17.3" )
=
Дешевше разом з Zeto.ua !
Блок живлення HP OMEN
                                                    17-AP012UR Блок живлення
HP OMEN 17-AP012UR
HP OMEN 17-AP012UR
( Li-polymer / Чорний / 11.55V / 6 cells / 99Wh )
=
Дешевше разом з Zeto.ua !
                                                    17-AP012UR Блок живлення
HP OMEN 17-AP012UR
HP OMEN 17-AP012UR
( 500 Gb / SATA I-III / HDD / 2.5" )
                                                    17-AP012UR Блок живлення
HP OMEN 17-AP012UR
HP OMEN 17-AP012UR
( 8 Gb / 2400 МГц / DDR4 / 1.2V / 260 Pin )
Опис
Як купити зарядку для HP:
  • Зробити онлайн замовлення
  • Або дозвонити нам
Доставка та оплата блоків живлення HP 17-AP012UR:
  • Доставка кур’єром до дому
  • Самовывоз
  • Нова поштова з можливістю накладеного платежу
Технічні характеристики
*характеристики та комплектація товару можуть відрізнятись, уточнюйте у продавців.
*зверніть увагу: зображення товару на сайті може відрізнятись від фактичного зображення товару
Характеристика Значення
Сила струму
16.9A
Потужність
330W
Напруга
19.5V
Штекер
7.4x5.0
Бренд ноутбука
HP
Серія ноутбука
OMEN
Модель ноутбука
17-AP012UR
Вологість навколишнього середовища
8 - 80%